Niniejszy serwis wykorzystuje pliki cookie. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Księgarnia / Kawiarnia

Kawiarnia/księgarnia Królikarnia Cafe to przytulna i przyjazna przestrzeń mieszcząca się w klasycystycznym XVIII-wiecznym budynku oddziału rzeźby warszawskiego Muzeum Narodowego.

 

W przyjemnej atmosferze można się tu napić wyśmienitej kawy, zjeść pyszne ciasto bądź przegryźć coś na słono popijając orzeźwiającym zimnym napojem. Wszystko to w niepowtarzalnej atmosferze, którą gwarantuje malowniczość tego miejsca. Z okien rozpościera się widok na park prezentujący swoje uroki o każdej porze roku, szczególnie w miesiącach wiosennych i letnich, kiedy na zielonej trawie można zjeść pyszne śniadanie, lub leniwie spędzić słoneczny dzień wylegując się na zagwarantowanym przez nas leżaku. Wszystko to w towarzystwie rzeźb ze zbiorów muzeum i w oddaleniu od miejskiego gwaru. Kawiarnia wraz z parkiem jest idealnym miejscem dla każdego. Miło spędzi tu czas zarówno indywidualny spacerowicz, grupy zwiedzające muzeum jak również rodziny z dziećmi. Możemy zagwarantować bezpieczną i zróżnicowaną przestrzeń do zabawy, edukacji i odpoczynku.

 

Jesteśmy również księgarnią posiadającą w swej ofercie wydawnictwa dotyczące historii i teorii sztuki, architektury, dizajnu jak również katalogi, albumy, książki z zakresu szeroko pojętej humanistyki, pozycje varsavianistyczne, beletrystykę a także (co jest naszą specjalnością) szeroką ofertę literatury dziecięcej. Rodzinom, a przede wszystkim dzieciom oferujemy możliwość organizacji wspaniałych przyjęć urodzinowych.

 

Kawiarnia czynna:
poniedziałek – niedziela

11.00 – 18.00

 

www.artbookstore.pl