Niniejszy serwis wykorzystuje pliki cookie. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Wizyta

Pałac i Park

українська мова

Muzeum Rzeźby otwarte dla zwiedzających od 13 maja
Park Rzeźby czynny od świtu do zmierzchu (wstęp wolny)

REGULAMIN ZWIEDZANIA PARKU RZEŹBY W KRÓLIKARNI

 
GODZINY OTWARCIA  
 
Poniedziałek i wtorek: nieczynne 
Środa: 10.00–18.00 
Czwartek: 12.00–20.00 / wstęp wolny
Piątek–niedziela: 10.00–18.00

Informujemy, że w związku z koncertem Bartka Wąsika z cyklu Pianokrąg, w niedzielę 7 sierpnia br. wystawę CYRK w Muzeum Rzeźby będzie można zwiedzać do godz. 16.00. Ostatnie wejście na ekspozycję: godz. 15.30.
Przepraszamy za utrudnienia i zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu!
 
 
Ceny biletów
 
WYSTAWA CZASOWA 
 • Normalny: 15 zł
 • Ulgowy: 10 zł
 • Dzieci do 7 lat: 0 zł
 • Bilet rodzinny: 32 zł (2 os. dorosłe + dzieci do lat 18, maks. 6 osób) 
 • Bilet grupowy: 10 zł / os. (min. 10 osób) 
 
Oferujemy bezpłatne bilety dla osób z Ukrainy, dla uchodźców i uchodźczyń w Polsce. 

Kasy kończą sprzedaż biletów 30 min przed zamknięciem Muzeum. 

Bilety dostępne także on-line: bilety.mnw.art.pl 
ГОДИНИ РОБОТИ 
 
Понеділок і вівторок: зачинено 
Середа: 10:00–18:00 
Четвер: 12:00–20:00 / вхід безкоштовний 
П’ятниця – Неділя: 10:00–18:00 
 
Ціни квитків  
 
ТИМЧАСОВА ВИСТАВКА 
 • Повний 15 zł
 • Пільговий 10 zł
 • Діти до 7 років 0 zł
 • Сімейний квиток 32 zł (2 дорослих + діти до 18 років, макс. 6 осіб) 
 • Груповий квиток 10 zł / ос. (мін. 10 осіб) 
 
ТИМЧАСОВІ ВИСТАВКИ / Спільний квиток
 
Ціни квитків для входу на тимчасову виставку в Музеї скульптури, ці квитки додатково дозволяють відвідати усі тимчасові виставки й сталі галереї в головному корпусі Національного музею у Варшаві протягом 14 днів від дати на квитку. 
 • Повний 40 PLN
 • Пільговий 25 PLN
 • Діти до 7 років 0 PLN
 • Сімейний квиток 60 PLN (2 дорослих + діти до 18 років, макс. 6 осіб) 
 • Груповий квиток 25 PLN / ос. (мін. 10 осіб) 
 
Пропонуємо безкоштовні квитки для осіб з України, біженців і біженок у Польщі. 
Продаж квитків закінчується за 30 хв. перед закриттям музею. 
Квитки можна купити також онлайн: bilety.mnw.art.pl 
 

REGULAMIN ZWIEDZANIA MUZEUM RZEŹ
 

Adres

Muzeum Rzeźby im. Xawerego Dunikowskiego
ul. Puławska 113a
02-707 Warszawa
tel. (22) 843 15 86
fax. (22) 853 69 53
e-mail: krolikarnia[malpa]mnw.art.pl
 

INFORMACJA
tel. 607 709 771 (w godzinach otwarcia Muzeum)

REZERWACJA LEKCJI MUZEALNYCH
tel. 22 629 50 60 lub 22 621 10 31 wew. 246
email: edukacja[malpa]mnw.art.pl

 

Dojazd

Metro – stacja Wierzbno

Autobus – 218, N37
Tramwaj – 4, 10, 14, 18, 31, 35 – przystanek Królikarnia
 

 

 

 

 

 

Wskazówki dojazdu dla osób niewidomych dostępne są poniżej: 

 

Dojazd do Królikarni i przejście przez park do muzeum – wskazówki


Do Królikarni można dojechać tramwajem, metrem i autobusem. Poniżej dokładniejsze instrukcje.


Dojazd tramwajami: 4, 10, 14, 18, 35. Przystanek Królikarnia na skrzyżowaniu ulic Woronicza i Puławskiej. Przystanki w obu kierunkach znajdują się przy ul. Puławskiej przed skrzyżowaniem od strony centrum. Po wyjściu z tramwaju kierować się w stronę przejścia dla pieszych z sygnalizacją świetlną. Jest ona wyposażona w brzęczyki. Przejść w lewo przez ulicę Puławska. Po przejściu przez ulicę skręcić w prawo. Uwaga za przejściem dla pieszych, na chodniku wzdłuż ulicy Puławskiej biegnie ścieżka rowerowa. Iść wzdłuż muru Królikarni, skręcić w lewo w bramę. Przejście przez park do muzeum zajmuje ok. 4 minuty. Iść główną aleją, która nieznacznie skręca w lewo i prowadzi przez mostek. Za mostkiem, obejść duży owalny trawnik z lewej strony. Muzeum na przeciwległym końcu owalnego trawnika. Wejście po około dwudziestu schodkach, które prowadzą w górę.


Uwaga linia tramwajowa 18 ma dwa przystanki o nazwie Królikarnia. Jadąc od strony centrum należy wysiąść na tym pierwszym. Jadąc od strony Służewca na tym drugim. Dojazd tramwajem 31. Przystanek Królikarnia na skrzyżowaniu ulic Woronicza i Puławskiej znajduje się przy ulicy Woronicza, przed skrzyżowaniem od strony Służewca. Po wyjściu z tramwaju iść w kierunku przejścia dla pieszych. Zamontowano przy nim sygnalizację świetlną z brzęczykami. Przejść w kierunku centrum przez jezdnie. Kierować się na prawo na przejście przez ulicę Puławską, które także wyposażono w sygnalizację świetlną z brzęczykami. Pośrodku tego przejścia jest torowisko. Po przejściu przez ulicę skręcić w prawo. Uwaga po drugiej stronie Puławskiej, chodnikiem biegnie ścieżka rowerowa. Iść wzdłuż muru Królikarni, skręcić w lewo w bramę. Przejście przez park do muzeum zajmuje ok. 4 minuty. Iść główną aleją, która nieznacznie skręca w lewo i prowadzi przez mostek. Za mostkiem, obejść duży owalny trawnik z lewej strony. Muzeum na przeciwległym końcu owalnego trawnika. Wejście po około dwudziestu schodkach, które prowadzą w górę.


Dojazd metrem – stacja Wierzbno. Po wyjściu z metra kierować się w stronę południową. Po opuszczeniu strefy biletowej kierować się w lewo, następnie znowu w lewo schodami na górę. Wyjście znajduje się na rogu al. Niepodległości i ulicy Woronicza, równolegle do al. Niepodległości. Po wyjściu na chodnik zawrócić w stronę skrzyżowania i skręcić w lewo w ulicę Woronicza. Iść chodnikiem oddzielonym od jezdni pasem zieleni, z tramwajami po drugiej stronie ulicy. Po 8-10 minutach na skrzyżowaniu z ulicą Puławską kierować się do przejścia dla pieszych z sygnalizacją świetlną wyposażoną w brzęczyki. Uwaga po drugiej stronie, na chodniku wzdłuż ulicy Puławskiej, biegnie ścieżka rowerowa. Po przejściu skręcić w prawo, iść wzdłuż muru Królikarni, skręcić w lewo w bramę. Przejście przez park do muzeum zajmuje ok. 4 minuty. Iść główną aleją, która nieznacznie skręca w lewo i prowadzi przez mostek. Za mostkiem, obejść duży owalny trawnik z lewej strony. Muzeum na przeciwległym końcu owalnego trawnika. Wejście po około dwudziestu schodkach, które prowadzą w górę. 


Dojazd autobusem: 218, przystanek Królikarnia. Po wyjściu z autobusu kierować się wzdłuż Puławskiej w kierunku przeciwnym do jazdy autobusu. Uwaga wzdłuż chodnika biegnie ścieżka rowerowa. Iść prosto wzdłuż parku, potem muru Królikarni, skręcić w lewo w bramę parku. Przejście przez park do muzeum zajmuje ok. 4 minuty. Iść główną aleją, która nieznacznie skręca w lewo i prowadzi przez mostek. Za mostkiem, obejść duży owalny trawnik z lewej strony. Muzeum na przeciwległym końcu owalnego trawnika. Wejście po około dwudziestu schodkach, które prowadzą w górę.